Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi
| Privat strand Strand | Aktiviteter Tennisbana Vindsurfing Dykning Fiske Vandring | Mat/Dryck Bar/lounge |
| Rökning förbjuden Rökfria rum | Husdjur Husdjur tillåtna |
Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi med 4 sovrum, som har ett behändigt läge ganska nära Mirante do Saco da Ribeira, erbjuder gästerna att tillbringa tid på en terrass. Den här villan med 3 badrum, som ligger i distriktet Praia do Lazaro, erbjuder en parkering på plats.
I den här villan bor du ungefär 15 minuter till fots från Praia da Sununga och inom 4 km från Praia Vermelha do Sul. Naturälskare kommer att njuta av närheten till Praia Domingas Dias, som ligger cirka 2 km bort. Gästerna kan också besöka Pereque Mirims strand, som ligger ungefär 10 minuters bilfärd bort.
Badrumsfaciliteterna i Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi inkluderar också en separat toalett och en dusch.
Det finns matplats, tillsammans med kylskåp, köksredskap och glas. Det här boendet ligger några meter bort från restaurangen Pizzaria e Esfiharia Nonna, där gästerna kan njuta av olika måltider. Busstationen Lazaro beach, belägen mindre än 800 meter bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.
- Lokala sevärdheter
- Costa-stranden4 km
- Praia Brava da Fortaleza4,6 km
- Praia Brava do Sul4,5 km
- Praia Vermelha do Sul4,5 km
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional120 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Bar/lounge
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Vindsurfing
- Dykning
- Vandring
- Tennisbana
- Fiske
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Matbord
- LCD-TV
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Hur mycket kostar det att boka Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi?
Det genomsnittliga priset för en natt i Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi är 97$. För särskild information, kontakta boendet. - ❓
Finns det ett kök på Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi?
Ett komplett kök finns på Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi. - ❓
Är husdjur tillåtna i Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi?
Gästerna får bo på Casa Nova, Otimo Estado, Ubatuba, Praia Do Lazaro Wifi med sina husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Praia da Sununga och Praia Vermelha do Sul, som ligger cirka 15 minuter till fots från boendet respektive 4 km bort.